"Kauboji" uz remi protiv Mađara do polufinala sa "Orlovima"

Objavljeno: 26.01.2012. 08:30

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

U posljednjoj utakmici u glavnoj rundi Hrvati su s Mađarima remizirali 24:24, a izbornik Goluža priliku je dao igračima koji su do sada dobili manju minutažu te je odmarao glavne adute, piše Ivana Strahija za Sportnet

Mnogo je problema imala Hrvatska u prvom poluvremenu, u kojem je Slavko Goluža na parket poslao Loserta, Buntića, Vukovića, Bičanića, Ninčevića, Horvata i Musu. Hrvatski se izbornik vodio mišlju da odmori prvu postavu, no bez glavnih vedeta Hrvatska nije dobro parirala Mađarima koji su na odmor otišli s golom prednosti, 13:12.

U drugom poluvremenu Hrvati su igrali bolje, popravila se i vratarska statistika na 30 posto, no susret završava remijem 24:24. Zamjetnu je ulogu u tomu imao i velik broj isključenja u hrvatskim redovima. Iako Goluža vjerojatno nije zadovoljan svim što je pokazala njegova današnja ekipa, sigurno će odmor dobro doći Baliću, Lackoviću, Aliloviću i Čupiću koji nisu odigrali ni minutu.

Izvor: hrsport.net