ŽRK KOKA

Koka odigrala hrabru utakmicu protiv Podravke

Objavljeno: 02.02.2022. 19:46

Zadnja izmjena: 02.02.2022. 20:03

U 13. kolu 1. HRL za žene ŽRK Koka ugostio je RK Podravka Vegeta i izgubio 28:32 (11:20).

Gošće su od samog početka radile preing i rezultat se polagano povećavao na njihovu stranu, tako je u 13. minuti bilo već plus četiri, kod rezultata 4:8. do kraja poluvremena razlika je otišla na visokih plus devet, 11:20.

U drugom dijelu uporne rukometašice Koke polagano smanjuju rezultat, ali pitanje pobjednika nije dolazilo u pitanje. Krajnji rezultat 28:32, sasvim je podnošljiv poraz.

Već u najavi utakmice trener ŽRK Koka Zoran Jeftić rekao je kako će probati odigrati što bolju utakmicu, da probaju popraviti igru u obrani, te da probaju napraviti što kvalitetniju transformaciju iz obrane u napad.

Konkretna je bila  igračica Koke Lara Židek i otkrila što je bilo prvo u mislima domaćih rukometašica. - Puno nam je važnija utakmica sljedeći vikend s Trešnjevkom.