ŽRK KOKA

Koka poražena u Bjelovaru u četvrtfinalu Kupa

Objavljeno: 07.04.2021. 19:08

Zadnja izmjena: 07.04.2021. 20:41

U Bjelovaru, u Dvorani europskih prvaka u susretu četvrtfinala Hrvatskog rukometnog kupa za žene ekipa Bjelovara pobijedila je Koku 34:25 (17:10).

Varaždinke se tako nisu plasirale u polufinale, Final4 Hrvatskog rukometnog kupa. Utakmica je od samog početka krenula u lošem smjeru, tako da Koka niti jednom nije vodila, a jedini izjednačeni rezultat bio je onaj 0:0 na početku. Domaće rukometašice u 13. minuti imaju prenost 8:4, a u nastvaku poluvremena samo ju povećavaju do 17:10.

U drugom dijelu malo nade za rukometašice Koke u prvim minutama pomalo sanju prednost domaćih rukometašica, ali veliku zaliha bodova nije bilo tako lako stići. Do kraja se igralo bez iznenađenja i ekipa Bjelovara pobjeđuje 34:25.

U redovima Koke najefikasnija je bila Kuzminksi sa šest, pa Domjan s pet, a slijede Jalušić i Car s po četiri, Furjan tri, Mrazović dva i Balajić jedan.