Koka protiv Umaga upisala drugi prvenstveni remi

Objavljeno: 09.04.2015. 08:59

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:18

Iako su cijeli susret imale prednost, rukometašice Koke u srijedu su upisale remi protiv Umaga. Susret u dvorani na Dravi završio je 28:28.

Do 13. minute susreta Kokice su se odlijepile na 8:4 i održavale prednost od plus četiri do 22. minute. Tada su gošće serijom 3:0 smanjile na minus jedan (11:10) osiguravši neizvjesnu završnicu prvog poluvremena. Prvi dio na kraju je završio 16:14.

Do devete minute nastavka varaždinske rukometašice ponovo su imale tri pogotka prednosti, no u nastavku su održavale jedan do dva pogotka prednosti. U 57. minuti gošće su izjednačile na 27:27, a susret je na kraju završio 28:28.

Najraspoloženija u redovima Koke bila je Ivana Dežić s osam postignutih pogodaka, šest ih je dodala Nikolina Zadravac, dok je na vratima briljirala Janja Golubić skupivši 19 obrana.

Rukometašice Nevena Hrupeca i dalje su na šestom mjestu Prve hrvatske rukometne lige za žene, a u sljedećem kolu gostuju kod Osijeka.