Koka u Zelini pokazala da joj je mjesto u vrhu lige

HRS

Objavljeno: 21.11.2021. 07:29

Zadnja izmjena: 21.11.2021. 11:27

U 11. kolu 1. HRL za žene ŽRK Koka odlično je odradio posao u Zelini, gdje su Varaždinke pobijedile 19:25 (1o:13).

Koka je kvalitetnim početkom jasno dala do znanja Zelini da će bodovi put Varaždina. S dvije serije od po tri pogotka, Varaždinke su povele 2:6 u 11. minuti. Zelina je u jednom trenutku uspjela prepoloviti taj zaostatak pa čak stići na minus jedan, ali ne i učiniti nešto više od toga. Na predahu su gošće imale plus tri, 10:13. Deset minuta nastavka bilo je ključno za rasplet cijelog susreta. U tom trenutku je Koka povela 12:18, i zapravo riješila sve dvojbe. Konačnih 19:25 realan je donos snaga na terenu. Samo pet obrana imale su domaće vratarke. Ana Gudek je pak, sa sedam pogodaka bila prvi strijelac Zeline. Ivana Dežić, prvi strijelac lige (96 pogodaka) sa sedam pogodaka predvodila je Kokine strijelce.