bilo je gusto

Koke stigle minus 6 i spasile bod u Sesvetama te se vratile na 'svoje' 3. mjesto u Prvoj ligi

Objavljeno: 05.11.2017. 10:55

Zadnja izmjena: 05.11.2017. 10:55

Koke se s gostovanja u Sesvetama vraćaju s jednim ali vrijednim bodom - kojega su unatoč izjednačenosti tijekom gotovo cijele utakmice morale doslovce spašavati u napetoj završnici.

Prvo je poluvrijeme završeno s 12:12, a onda je Kokama popustila koncentracija početkom drugog poluvremena pa su domaće igračice stekle velikih +6 prednosti. Ipak su se Koke probudile, standardno raspucana Deana Milosavljević zabila je 12 golova, golmanica Tušek obranila 14 udaraca. S ovim bodom nakon 7 kola Koke su opet na svom standardnom 3. mjestu, jer su konkurentice iz Umaga očekivano izgubile na gostovanju kod Podravke. Sljedeće kolo upravo u dvoboju protiv Umaga Koke imaju priliku svoj visoki plasman i potvrditi.