Kokice doživjele iznenađujući poraz kod Umaga

Objavljeno: 10.11.2014. 09:53

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:19

Rukometašice Koke u nedjelju su odigrale susret osmog kola Prve hrvatske rukometne lige za žene te upisale poraz od rukometašica Umaga 27:24...

Na samom početku igrao se izjednačen susret, a u 16. minuti rezultat je bio 8:8. U nastavku susreta domaće rukometašice Umaga napravile su seriju 9:2 i na odmor otišle s prednošću 17:10.

U drugom dijelu domaće rukometašice održavale su stečenu prednost, a posljednjih deset minuta Varaždinke su smanjile prednost te je susret na kraju završio 27:24.

Najraspoloženija u redovima Koke bila je Nikolina Zadravec s osam pogodaka, dok je Stella Mateša dodala sedam zgoditaka.

Varaždinske rukometašice ovim porazom pale su na sedmo mjesto lige, a u sljedećem, devetom kolu očekuje ih susret protiv Osijeka.