ŽRK Koka

Kokice i dalje nesavladive - u varaždinskoj Areni slavile protiv Splita 2010

Objavljeno: 15.02.2016. 09:01

Zadnja izmjena: 17.02.2016. 09:11

Rukometašice Koke i dalje u drugom dijelu sezone u Prvoj hrvatskoj rukometnoj ligi za žene ne znaju za poraz. Jučer su tako u dvorani na Dravi slavile protiv Splita 2010 rezultatom 28:22.

Bolje su u susret krenule rukometašice Vladimira Canjuge u šestoj minuti imale prednost od 4:1. Kroz cijelo prvo poluvrijeme održavale su dva do tri pogotka razlike i na odmor otišle rezultatom 14:11.

U drugom poluvremenu nisu dopustile Splićankama da im se približe, održavajući tri do četiri zgoditka prednosti, dok su se u samoj završnici odlijepile čak na plus osam (27:19). Na kraju su slavile s 28:22.

Najraspoloženiji u njihovim redovima bila je Nikolina Zadravec s devet pogodaka, a na vratima je odlična bila Janja Golubić skupivši 14 obrana.

U sljedećem kolu Kokice odlaze u goste Đakovu.