Pobjednički niz se nastavlja

Kokice 'melju' sve pred sobom, u gostima deklasirale Đakovo

Objavljeno: 21.02.2016. 19:56

Zadnja izmjena: 21.02.2016. 20:10

Rukometašice Koke i dalje su besprijekorne u proljetnom dijelu sezone, a pobjednički niz nastavile su u Đakovu gdje su danas deklasirale istoimenog domaćina s 38:28.

Već na samom startu Kokice su se pokazale kao bolja ekipa i u 8. minuti imale prednost od 6:1. Kasnije su pet do šest pogodaka razlike održavale do odmora pa je prvi dio završio 18:12 za Varaždinke.

U drugom poluvremenu samo su još dodale gasa i u jednom trenutku imale plus 12 (22:34), no završilo je 38:28 za rukometašice Vladimira Canjuge.

Posebno raspoložena bila je novopečena hrvatska reprezentativka Nikola Zadravec koja je zabila čak 15 pogodaka, odlična je bila Ana Marija Babić s deset golova, dok je na vratima briljirala Janja Golubić s 18 obrana.

U sljedećem kolu Kokice ugošćuju vodeću Podravka Vegetu.