Ženski rukomet

Kokice pobjedom protiv Bjelovara skočile na peto mjesto lige

Objavljeno: 04.04.2016. 14:04

Zadnja izmjena: 25.04.2016. 09:53

Rukometašice Koke u nedjelju su odigrale susret 21. kola 1. Hrvatske rukometne lige za žene u Bjelovaru te pobijedile istoimenog domaćina rezultatom 27:22.

Kokice su ponovno pokazale srčanost na terenu te agresivnost u obrani nakon koje su lako postizale golove iz kontri i polukontri.

Već dio prvog dijela Varaždinke su imale prednost od jednog do dva gola prednosti, no odmor se otišlo rezultatom 14:14.

Na početku drugog poluvremena prešle su u vodstvo, a do 44. minute odlijepile su se na plus pet (24:19). Stečenu prednost zadržale se do samog kraja za 11. prvenstvenu pobjedu i skok na peto mjesto lige.

Najraspoloženija protiv Bjelovarčanki bila je Nikolina Zadravec s 13 golova, dok je na vratim bila odlična Janja Golubić skupivši 17 obrana.

U sljedećem kolu varaždinske ekipa ugošćuje Dugo Selo.