uspješne varaždinske rukometašice

Kokice s vrlo uvjerljivih plus 10 nadvladale Trešnjevku

Objavljeno: 10.11.2016. 20:24

Zadnja izmjena: 10.11.2016. 20:24

Jučer navečer u 7.kolu 1.HRL rukometašice Koke su na domaćem terenu odigrale odličan meč protiv ekipe Trešnjevke i pobijedile s uvjerljivih 34:24. To je varaždinskim rukometašicama peta pobjeda u prvenstvu i nakon sedmog kola zauzimaju visoko 4. mjesto.

Od samog početka naše su rukometašice preuzele vodstvo koje se samo povećavalo tako da se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 17:7. Drugo se poluvrijeme nastavilo u istom ritmu, Zagrepčankama se nije dopustilo ni smanjivanje prednosti, tako da se završilo s konačnih 34:24. Najbolji strijelac je bila Masnić s 8 golova, Jalušić je postigla 7, a u strijelce se upisalo još devet igračica, što dovoljno govori o pucačkoj raspoloženosti cijele ekipe. Uz to je odlična vratarica Golubić je skupila 12 obrana. Sljedeće kolo igra se već u nedjelju gdje Kokice gostuju u Dugom Selu protiv istoimene ekipe s početkom u 17:30 sati.