BK OMEGA

Koščak i Grđan odlični na 3. Grand Prix Zagreb

Objavljeno: 05.12.2021. 16:46

Zadnja izmjena: 05.12.2021. 16:50

Od 2. do 4. prosinca 2021. u Zagrebačkom boksačkom centru na Velesajmu održan je 3. međunarodni turnir Grand Prix Zagreb, a na njemu su nastupili i člaanovi Boksačkog kluba Omega Varaždin.

Ugledni boksački turnir koji ima važno mjesto u kalendaru Europske boksačke konfederacije EUBC-a pružio je u tri dana odlične, uzbudljive mečeve i opravdao ugledni međunarodni status.

Iz Boksačkog kluba Omega Varaždin, nastupilo je dvoje natjecatelja Tatjana Koščak u ženskoj konkurenciji do 52kg, te Patrik Grđan u kategoriji seniora do 75kg.

Tajana je zauzela odlično 3. mjesto u izvrsnim borbama protiv poljakinje Angelica Krysztoforska te Nine Radovanović iz Srbije i osvojila novčanu nagradu turnira. Patrik je u odličnoj borbi protiv iskusnog Lea Cvitanović iz BiH zauzeo 5. mjesto u ukupnom poretku turnira.

Ovo je bila izvrsna prilika za borce BK Omega Varaždin da se okušaju na međunarodnoj boksačkoj sceni te da osjete i dožive snažnu konkurenciju koja ih očekuje na budućim međunarodnim turnirima.