ŽUPANIJSKI NOGOMETNI KUP

Kup ponovo donio neizvjesnost i iznenađenja

Objavljeno: 05.10.2022. 20:15

Zadnja izmjena: 05.10.2022. 20:29

Četvrtfinale Županijskog nogometnog kupa ŽNS Varaždin ponovo je donio neizvjesne susrete i iznenađenja.

Tako su se u prvom četvrtfinalnom paru susreli prošlogodišnji finalisti Bednja i Varteks, ali je ovom prilikom pobjeda pripala igračima Bednje. Poveo je Varteks golom Šoštarića u 52. minuti, a Bednji je polufinale donio Holi golovima u 72. i 87. minuti.

Jalžabet je prošao dalje minimalnom pobjedom nad Zadrugarom, a Novi Marof je prošao Mladost iz Varaždina tek boljim izvođenjem jedanaesteraca. Iznenadila je i Podravina koja je s Nedeljancem odigrala 2:2 u regularnom dijelu susreta i tek su boljim izvođenjem jedanaesteraca ostvarili prolazak u polufinale Županijskog nogometnog kupa ŽNS Varaždin.