GRK VARAŽDIN 1930

Fotogalerija - Poreč u Ligi za prvaka uzvratio Varaždinu

Objavljeno: 27.03.2021. 21:06

Zadnja izmjena: 27.03.2021. 23:29

U 1. kolu Lige za prvaka Paket24 Premijer lige Poreč je u Varaždinu slavio 25:30 (10:15).

Gosti su u susret ušli puno agresivnije i poveli su već u prvi minutama utakmice. Varaždin 1930 došao je na minus jedan u 24. minuti prvog dijela pri rezultatu 10:11 ali tada slijedi niz gostiju i na odmor se odlazi s rezultatom 10:15.

U drugom dijelu ekipa Poreča održava prednost s kraja prvog dijela sve do 56. minute kada Varaždin 1930 ponovo dolazi na minus jedan pri rezultatu 24:25, ali to je bilo sve od domaćih rukometaša i utakmica završava rezultatom 25:30.

Najefikasniji u varaždiskim redovima bili su Trojko, Šestak, Vidaček i Tači s po četiri gola, Mlakas s tri, Budinski s dva te Šagij, Grubišić, Čelić i Mihaljević s po jednim golom.