odličan nastup hrvačica

Ludbreške hrvačice vratile se s jakog turnira u Poljskoj s jednim osvojenim pojedinačnim zlatom

Objavljeno: 06.12.2016. 17:52

Zadnja izmjena: 06.12.2016. 17:53

Hrvačice HK Ludbreg su na jakom međunarodnom turniru u poljskom Czarny Bóru ostvarile pet pojedinačnih pobjeda i osvojile jednu zlatnu medalju.

Na ženskom hrvačkom turniru je sudjelovalo preko 350 natjecateljica iz Rusije, Finske, Litve, Francuske, Italije, Poljske i drugih zemalja. Neke od sportašica su nositeljice medalja s europskih i svjetskih prvenstava. Najveći uspjeh od Ludbrežanki ostvarila je Victoria Vrdoljak, koja je osvojila zlatnu medalju dvama uvjerljivim pobjedama - u finalu je bilo čak 10:1 za našu hrvačicu. Victoria je osvojila zlatnu medalju i na sličnom turniru u Berlinu te je time pokazala da je spremna za vrhunske domete.