Medvjedi poraženi u prvoj pripremnoj utakmici za sezonu

Objavljeno: 16.08.2011. 09:29

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:10

U prijateljskoj utakmici uoči početka nove sezone EBEL-a hokejaši Medveščaka u Ljubljani su od Olimpije poraženi s 4:2, piše index

Slovenci su u Tivoliju u 12. minuti prvi stigli do prednosti, golom Hočevara, ali samo minutu kasnije Koren izjednačava. Sredinom druge trećine Brine preokreće rezultat, ali u posljednjih 12 minuta "medvjedi" su se raspali i primili tri gola.

Olimpiji je ovo bio već četvrti susret u sklopu priprema, a Medveščaku tek prvi, pa i tu leži dio razloga za ovaj poraz.

Inače, nova zagrebačka ledena sezona počinje 2. rujna kada u Zagreb na drugo izdanje Memorijalnog turnira Ferdo Spajić (2. do 4. rujna 2011.) pristižu momčadi HC Vitkovice iz Češke, švicarski EV Zug te njemački EHC München.

Iduću prijateljsku utakmicu Medveščak će odigrati u ponedjeljak u Lustenauu protiv Dornbirna, a regularna EBEL sezona počinje 9. rujna.

Prvu domaću EBEL utakmicu Medvjedi bi prema planovima trebala biti odigrana u nedjelju 11. rujna u Ledenoj dvorani zagrebačkog Doma sportova.

Izvor: index.hr