Miroljubivih 1:1 U-17 repki Hrvatske i Slovenije u Ivancu

Objavljeno: 27.08.2013. 20:24

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:30

Nogometne reprezentacije Hrvatske i Slovenije do 17 godina odigrale su 1:1 na stadionu Ivančice u Ivancu. Utakmicu je gledalo 380 gledatelja.

Utakmicu su bolje otvorili gosti, već u 10. minuti Amadej Brecl je doveo Sloveniju u vodstvo. Nakon toga dominirali su kadetski reprezentativci Hrvatske što se konačno isplatilo četiri minute prije odlaska na odmor kad je prekrasnim udarcem poravnao Bojan Knežević. U nastavku su mali kockasti bili još dominantniji, međutim sjajno je branio slovenski vratar Luka Janžekovič pa se rezultat više nije mijenjao.

Sraz najboljih kadeta Hrvatske i Slovenije zajednički su organizirali Nogometni klub Ivančica, Grad Ivanec i Županijski nogometni savez Varaždin, a istom je nazočilo podosta dobro poznatih nogometnih „faca“, između ostalih glavni tajnik HNS-a Zorislav Srebrić, prvi čovjek svih hrvatskih mlađih selekcija Martin Novoselac, poznati varaždinski trener, profesor nogometa Branko Ivanković...