TENIS KLUB VARAŽDIN 1181

Mlada tenisačica TK Varaždin 1181 Nika Svetec osvojila je prvo mjesto na HTS-ovm turniru trećeg ranga OP Zaprešića

Objavljeno: 03.10.2018. 13:34

Zadnja izmjena: 03.10.2018. 13:35

Mlada tenisačica TK Varaždin 1181 Nika Svetec osvojila je turnir Otvoreno prvenstvo Zaprešića za igračice do 18 godina.

Riječ je o turniru visokog treceg ranga iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza do 18 godina u Zaprešiću, gdje je članica TK Varaždin1181 Nika Svetec dominantno osvojila 1. mjesto u pojedinačnoj konkurenciji.
Nika je kao drugo postavljena nositeljica u osmini finala pobijedila Ivu Horvat rezultatom 6:0 6:0, u četvrtfinalu Laru Grulović 6:2 6:0, u polufinalu Doru Kos 6:1 6:1, te u finalu Tenu Rajki rezultatom 6:1 6:1
Maks Kostić Ferček u konkurenciji tenisača osvojio je odlično 3. mjesto u pojedinačnoj konkurenciji izgubivši od Filipa Šalera 3:6 2:6.