ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB IVANEC

Mlade Ivanečke odbojkašice plasirale su se vrlo visoko na prvenstvima Hrvatske

Objavljeno: 14.05.2019. 10:35

Zadnja izmjena: 14.05.2019. 10:39

Ženski odbojkaški klub Ivanec ostvario je zapaženi rezultat na prvenstvima Hrvatske u odbojci za uzrasne kategorije U11 i U13.

Najmlađe odbojkašice uzrasta U11, najmlađe kadetkinje napravile su pravi mali pothvat osvojivši treće mjesto i brončanu medalju. U odlučujućoj utakmici za treće mjesto pobijedile su ekipu zagrebačke HAOK Dubrava rezultatom 2:1. Prva je bila ekipa OK Dinamo a druga HAOK Mladost.

Ivanečke odbojkašice uzrasta U13, najmlađe kadetkinje osvojile su visoko peto mjesto na Prvenstvu Hrvatske. U susuretu za peto mjesto pobijedile su ekipu zagrebačkog OK Dinamo 2:1. U ovom uzrastu prva je bhila ekipa HAOK Mladost.

ŽOK Ivanec očito ima osiguranu dobru sportsku budućnost a za to su zaslužni i treneri ovih uzrasnih kategorija Ivan Hrg i Josipa Polančec.