engleskinje dvaput kobne

Mlade stolnotenisačice Varaždina i Ljubešćice osvojile 2 bronce na jakom međunarodnom natjecanju

Objavljeno: 01.05.2017. 11:27

Zadnja izmjena: 01.05.2017. 11:29

Stolnotenisačice klubova STK Varaždin i STK Ljubešćica postigle su odlične rezultate na međunarodnom natjecanju Zagipingu - najmasovnijem stolnoteniskom turniru u Hrvatskoj, na kojemu je sudjelovalo oko 700 natjecatalja iz 20 zemalja Europe i svijeta.

Tako je u ekipnoj konkurenciji kadetkinja par Janja Matijašec iz Stk Ljubesćice i Tena Kovaček iz Stk Varaždina osvojio brončanu medalju nakon što su u polufinalu poražene od igračica iz Engleske. Broncu su osvojile i Lucija Sitar, Jelena Vukelić (STK Varaždin) i Ivona Štriga iz STK Ljubešćica nakon poraza od reprezentacije Srbije u polufinalu. Blizu osvajanja medalje bila je kadetkinja Tena Kovaček, ali je poražena u 1/4 finalu od engleske predstavnice.