MŽNL: Jalžabet do remija s vodećim Nedelišćem

Objavljeno: 19.04.2015. 17:53

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:18

Dva županijska predstavnika u subotu su odigrali susrete 24. kola Međužupanijske lige, a do pozitivnog rezultata stigao je samo Jalžabet.

Jalžabećani su stigli do remija odigravši s vodećim Nedelišćem 2:2. Oba pogotka za nogometaše Jalžabeta postigao je Tomislav Medved u 33. i 48. minuti utakmice.

Susret 24. kola odigrali su i Gojančani koji su poraženi kod Slobode u Slakovcu 5:2. Strijelac oba gola za Plitvicu bio je Krunoslav Buhin u 29. i 57. minuti.

U Međužupanijskoj ligi u nedjelju od 16,30 sati na teren izlaze četiri predstavnika Varaždinske županije. Selnička Plitvica gostuje kod Sloge, Novi Marof kod Graničara u Kotoribi, Zelengaj dočekuje Mladost Komet, dok Zadrugar u Hrastovskom ugošćuje Pušćine.