MŽNL: Zelengaj do prve prvenstvene pobjede u Sv. Martinu na Muri

Objavljeno: 12.09.2015. 20:01

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 11:26

Odigrana su tri susreta četvrtog kola Međužupanijske lige, a do prve prvenstvene pobjede stigao je Zelengaj.

Nogometaši iz Donjeg Kućana iznenadili su Polet u Sv. Martinu na Muri, slaveći 3:2. Nogometaši Krunoslava Belog poveli u 38. minuti preko Valentina Mlakara i s minimalnom prednošću otišli na odmor. Domaćin je izjednačio preko Nenada Radikovića u devetoj minuti nastavka, no vodstvo je Zelengaju vratio Matija Soldatek iz kaznenog udarca u 57. minuti. Na 1:3 povećao je Mlakar u 73., a konačnih 2:3 postavio je Mario Turk u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Plitvica iz Gojanca gostovala je kod Mladosti Komet u Prelogu gdje je poražena 6:0.

Preostali županijski predstavnici susrete 4. kola igraju u nedjelju. Varteks u Jalkovcu dočekuje Nedelišće, Jalžabet Pušćine, Zadrugar u Hrastovskom Rudar, dok Novi Marof odlazi na noge Graničaru u Kotoribu.