11 razlike za naše

Na krilima raspoloženih strijelaca Koka došla do uvjerljive pobjede u Umagu

Objavljeno: 30.04.2017. 09:24

Zadnja izmjena: 30.04.2017. 09:26

U jučerašnjoj utakmici 22. kola 1. Hrvatske rukometne lige za žene u Umagu protiv istoimene ekipe naše su Koke zabilježile pobjedu od 32:21, čime su 4 kola prije kraja prvenstva ojačale svoju treću poziciju.

Umag se u prvom poluvremenu pokazao kao dosta tvrdi protivnik, pa se otišlo na odmor s 3 gola prednosti za naše Varaždinke. Ipak je u drugom poluvremenu sve sjelo na svoje, obrana se znatno poboljšala a strijelci su bili iznimno raspoloženi. Vrijedi zamijetiti podatak da su čak 4 igračice postigle po 7 golova - uz standardno raspucanu Dragišić, tu su bile još Jalušić, Masnić i Domjan. I vratarica Golubić je bila na svojoj razini s 14 obrana. Sljedeće subote Koku očekuje iznimno težak ispit jer u Varaždin dolazi drugoplasirana Lokomotiva. Koke sada stvarno imaju sudbinu u svojim rukama i nadomak su povijesnog trećeg mjesta u ligi.