odigravanje turnira

Varaždinke najbolje na Prvenstvu odbojkaških kadetkinja Varaždinske županije

Objavljeno: 24.05.2017. 13:30

Zadnja izmjena: 24.05.2017. 13:32

Odigravanjem turnira kadetkih ekipa klubova Varaždinske županije završila je bogata sezona odigravanja turnira i liga mlađih uzrasnih kategorija te županije. Na turniru su, u punom broju igračica, sudjelovale kadetkinje ŽOK Ivanec, ŽOK Lepoglava i OK Kitro Varaždina.

Na turniru po principu svaki sa svakim na dva pobijeđena seta postignuti su ovi rezultati: Ivanec – Lepoglava 2:0 (25:20,25:16), Kitro Varaždin – Lepoglava 2:0 (25:16,25:8) i Kitro Varaždin – Ivanec 2:1 (25:20,25:12,15:6). U utakmici Kitro Varaždina i Ivanca posebno je bilo napeto i zanimljivo u prvom setu. Povele su Varaždinke, ali su u drugoj polovici seta "potonule" čak sa 1:8 i nisu uspjele uloviti seriju Ivančanki. Međutim, u drugom i trećem setu nisu dozvolile iznenađenje već su ih dominantno okončale u svoju korist i osvojile prvenstvo. Druge su Ivančanke i treće Lepoglavčanke. Pehare za poredak kapetanicama ekipa uručio je Dimitrije Konakčijev, tajnik Udruge odbojkaških sudaca Varaždinske županije.