GRK VARAŽDIN 1930

Nakon četrdesetak dana stanke igrano je 2. kolo Lige za prvaka Paket24 Premijer lige

HRS

Objavljeno: 14.05.2021. 08:07

Zadnja izmjena: 14.05.2021. 08:12

Susretima Varaždina 1930 i PPD Zagreba, odnosno Poreča i Nexea, kompletirano je nakon četrdesetak dana stanke, 2. kolo Lige za prvaka Paket24 Premijer lige.

Kao što se moglo i očekivati, ni jedan od dva naša najbolja kluba nije imao većih poteškoća da upiše nove pobjede.

Dvostruki program u dobrom starom Graberju, odigrale su najprije rukometašice Lokomotive i Koke,  a zatim rukometaši Varaždina 1930 i PPD Zagreba. Obje zagrebačke ekipe slavile su uvjerljivo.

Varaždinci su se dobro držali prvih 30. minuta. Čak su i vodili prvih 15. minuta. A onda je momčad Ivice Obrvana malo pojačala ritam, te na predah odnijela plus pet (9:15). U nastavku je naravno do izražaja došla bolja tjelesna pripremljenost Zagrebaša, veća kvaliteta pa naravno i rotacija, tako da Varaždin jednostavno nije mogao odgovoriti na sve te izazove. Uz sve to mladi Tin Šestak koji toj momčadi Varaždina jako puno znači, bio je u Poreču na završnici M17. S dvije serije po četiri pogotka za redom i jedanput 3:0, Zagreb je otišao do konačnih 13 razlike.

Od 14 igrača PPD-a koji su bili u polju, jedino se Ivan Laljek nije upisao među strijelce. Najviše ih je dao Valentino Ravnić, pet. Kod domaćina, najbolji Luka Trojko sa sedam pogodaka iz devet pokušaja. Domaći vratari solidni s deset obrana, kod Zagreba devet.

PAKET24 PREMIJER LIGA – LIGA ZA PRVAKA: 3. KOLO

• VARAŽDIN 1930 – PPD ZAGREB 20:33
  • POREČ – NEXE 22:30