NOGOMETNI KLUB KLENOVNIK

Nakon pobjede u Vratnom u Klenovnik dolazi NK Lepoglava

Objavljeno: 20.02.2020. 08:24

Zadnja izmjena: 20.02.2020. 08:27

Kao i u brojnim drugim nogometnim klubovima s područja Varaždinske županije i u NK Klenovnik traju pripreme za narednu sezonu uz odigravanje prijateljskih utakmica.

Nakon prvog dijela prirema odigrana je prijateljska utakmica NK Vratno i NK Klenovnik, a završila je rezultatom 1:3 (1:0). Prvo se poluvrijeme najviše igralo na sredini terena, bez puno prilika, a domaćini su ipak bili spretniji i iz jednog slobodnog udarca došli su u vodsto. Drugo poluvrijeme donijelo je puno bolje izdanje momčadi iz Klenovnika, uz više udaraca a na kraju i tri pogodatka. Priliku su dobili svi igrači i to na više pozicija. Strijelci su bili Filip Grđan, dva puta i Josip Gladović.

Sljedeći prijateljski susret NK Klenovnik igra na svom terenu, nogometnog igrališta Mladost, protiv NK Lepoglava. Utakmica je planirana za nedjelju, 23. veljače s početkom u 15,00 sati.