Dabrovi poraženi

Našički Nexe ipak prejak za rukometaše Varaždina 1930

Objavljeno: 27.04.2016. 20:51

Zadnja izmjena: 27.04.2016. 20:55

Rukometaši Gradskog rukometnog kluba Varaždin 1930 danas su odigrali susret 4. kola Lige za prvaka kod našičkog Nexea, a slavili su domaći rukometaši 30:20.

Do desete minute varaždinski rukometaši dobro su parirali, no do 19. minute Našičani su se odlijepili na plus šest (11:5). Ipak u završnici prvog dijela rukometaši Vladimira Vujovića su smanjili razliku pa se na odmor otišlo rezultatom 13:11.

U drugom dijelu furiozni su bili rukometaši Nexea koji se do 39. odlijepili na plus sedam (21:14) da bi za samo tri minute kasnije bili na plus 10. Utakmicu su tako mirno priveli kraju sačuvavši razliku.

Najraspoloženiji kod Varaždinaca bio je Ivan Horvat sa šest golova, dok je Kevin Lind dodao šest zgoditaka.

U sljedećem kolu Lige za prvaka varaždinski rukometaši ugošćuju Umag.