konačno krenulo

Objavljeno: 16.09.2017. 17:10

Zadnja izmjena: 16.09.2017. 17:12

Novi trener Varaždinaca Mario Kovačević danas je položio prvi veliki ispit - na domaćem terenu je njegova momčad uspjela savladati ni manje ni više nego dosad vodeći Dinamo 2.

Konačni rezultat utakmice postavljen je već u prvom poluvremenu, golovima Dejana Glavice u 9. i Juraja Čelića u 42. minuti. Igra je bila prilično oštra čemu svjedoči i činjenica da je nekoliko Varaždinaca bilo ozlijeđeno. Pred kraj utakmice nas je zazeblo srce kad su na nosilima odnijeli Mario Sačera - no, ipak se ne radi o ozbiljnoj ozljedi. Varaždinci su ovom pobjedom sada opet u sredini tablice i imaju prilike opet se uključiti u borbu za gornji dio tablice. Prošlonedjeljna šok terapija zasad daje dobre rezultate - Varaždinci su ostvarili svoju prvu domaću pobjedu u Drugoj HNL i to protiv najjačeg protivnika.