incident na utakmici

Objavljeno: 02.10.2016. 19:35

Zadnja izmjena: 02.10.2016. 19:38

Tijekom današnje utakmice u Jalžabetu, između NK Varteksa i NK Jalžabeta u kojoj je Varteks slavio s 5:0 protiv domaćina, došlo je do incidenta kojeg je zabilježio naš čitatelj i sam poslao kratki video zapis.

Naime, navijači su zapalili baklje pokraj igrališta i to toliko da je dim prekrio teren. Čitatelj je nerede uspio i snimiti, te nam je ustupljen i video materijal.

Navodno je riječ o navijačkoj skupini White Stones. Prema riječima čitatelja, u prvom poluvremenu su baklje bile zapaljene pokraj stadiona, dok su na početku drugog poluvremena gorjele iza gostujućeg gola. Utakmica je bila prekinuta na nekoliko minuta, sve dok se baklje nisu ugasile i stanje primirilo.