GRK VARAŽDIN 1930

Nexe izdominirao GRK Varaždin 1930 i uvjerljivo pobijedio

Objavljeno: 11.12.2021. 08:02

Zadnja izmjena: 11.12.2021. 08:14

U 13. kolu Paket24 Premijer lige, Liga B Varaždin 1930 izgubio je od lidera lige s 43:26 (22:11).

U prvih devet minuta protiv Varaždina, Našičani su postigli devet pogodaka i pobjegli na plus šest, a deset razlike imali su na ulasku u posljednjih deset minuta prvoga poluvremena. Varaždinska obrana jednostavno nije imala lijeka za raspoložene domaće pucač, pa se na odmor otišlo s velikom razlikom 22:11.

Nexe nastvalja u istom ritmu i u nastavku i do dvostruke prednosti od 15 razlike stigli su u 41. minuti. Ritam su spustili tek u završnih desetak minuta, a razliku nisu jurili jer im ona ionako nije bila važna. Nexe je prvi u Ligi B sa svih 13 pobjeda i maksimalnih 16 bodova, dok je Varaždin 1930 trenutno treći s 13 bodova i utakmicom manje. N adrugom mjestu je ekipa Sesveta sa 17 bodova iz 13 susreta.

Pred GRK Varaždin 1930 je još jedan susret, odgođena utakmica 9. kola s momčadi Dubrovnika.