lak posao u beretincu

NK Varaždin u osmini finala domaćine u Beretincu 'nagradio' osmicom

Objavljeno: 12.09.2017. 19:29

Zadnja izmjena: 12.09.2017. 19:30

Prvi ispit - koji se pokazao prilično laganim - uspješno je  položionovi trener NK Varaždina Mario Kovačević. Danas su na gostovanju u Beretincu u osmini finala Županijskog kupa Varaždinci savladali domaćine s čak 8:0.

Ako je i bilo kakve neizvjesnosti, meč je odlučen već u prvom poluvremenu koje su Varaždinci završili s 3:0. U drugom poluvremenu domaćin očito više nije imao snage, pa su na koncu pretrpjeli katastrofalan poraz. Šimek, Glavica i Bamidele zabili po 2 gola, dok su se u strijelce upisali još Težak i Mesarić. Trener Kovačević očito nije htio previše eksperimentirati, tako da su okosnicu momčadi činili prvotimci. Ova pobjeda značajna je prije svega s psihološke strane, ali prava vrijednost momčadi vidjet će se u subotu u 15 sati kad našim igračima na noge dolazi lider Druge HNL zagrebački Dinamo 2.