3.HNL Istok

Nogometaši Varaždin s novim trenerom Telebarom do lake pobjede protiv 'fenjera' Mladosti

Objavljeno: 28.05.2016. 19:48

Na stadionu Varteksa nogometaši Varaždina danas su odigrali posljednju utakmicu ove sezone pred domaćom publikom i slavili 3:0.

Varaždinci su u tom susretu bili bez dosadašnjeg trenera Marija Ružića koji je preko tjedna raskrstio s klubom iz Zagrebačke 94. Ekipu je vodio Miljenko Telebar i u svojem debiju na klupi stigao je do uvjerljive pobjede.

Na drugoj strani bila je slabašna ekipa Mladosti iz Antina, a načeo ih Luka Jagačić u 3. minuti, na 2:0 povisio je Josip Šestak u 33. da bi isti igrač golom u 61. minuti postavio konačnih 3:0.

- Prošlo kolo je Mladost Antin pobijedio Vukovara i htjelo smo sezonu pred domaćom publikom završiti i pobjedom te smo to i uspjeli - rekao je Luka Jagačić, veznjak Varaždina.

S druge strane Podravina je popila sedam komada kod Belišća.

U posljednjem kolu ove sezone Varaždinci gostuju kod Oriolika, dok Podravina dočekuje Croatiju iz Đakova.

Djelić atmosfere s današnje utakmice pogledajte na fotografijama.