ŽRK KOKA

Nova uvjerljiva pobjeda Varaždinki - Protiv Virovitice postigle 47 golova

Objavljeno: 27.02.2021. 18:11

Zadnja izmjena: 27.02.2021. 18:29

U 16. kolu 1. HRL za žene rukometašice Koke u Areni Varaždin ostvarile su još jednu uvjerljivu pobjedu. Ovaj puta pobijedili su ekipu iz Virovitice rezultatom 47:25 (23:12).

Koka i ekipa 1234 Virovitica samo su do 4. minute igrali izjednačeno, 3:3. Već u 5. minuti Varaždinke vode 5:3, a u 17. minuti je 13:5. Tim tempom rukometašice Koke nastavaile su igrati do kraja prvog poluvremena te se na odmor odlazi s rezultatom 23:12.

Drugo poluvrijeme preslika je prvog. Varaždinke nastvaljaju puniti mrežu gošći i do kraja postižu čak 47 golova. Čak 12 igračica Koke postiglo je gol u susretu. Najefikasnija bila je Mrazović s osam, zatim Strahija sa sedam, Furjan sa šest, te Jalušić i Rogina po pet, Domjan četiri, Balajić tri i Kuzminski, Vrabelj, Ljubić i Car dva te Markulinčić jedan.