Novomarofčani do vrijedne pobjede protiv Broda 035

Objavljeno: 11.04.2015. 08:38

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:18

Malonogometaši Novog Marofa u petak su upisali vrijednu prvenstvenu pobjedu, slaveći u gostima kod momčadi Brod 035 rezultatom 2:1.

Prvi dio završio je bez pogodaka, a Novomarofčane je u vodstvo doveo Samir Krasniqi na samom startu drugog poluvremena. Domaći malonogometaši su ubrzo izjednačili, no pet minuta prije kraja Dino Kovač je zabio za vrijednu pobjedu gostiju.

Ovom pobjedom novomarofski malonogometaši osigurali su kvalifikacije, no postoji mogućnost da ih neće igrati, već sve ovisi o igrama Alumnusa i Osijeka Kelme.

Bez obzira na kalkulacije, malonogometašima Novog Marofa potrebna je pobjeda u posljednjem kolu protiv Nacionala, a to i nije nemoguća misija s obzirom da su novomarofski malonogometaši znali pobjeđivati Zagrepčane.

Tako bi izbjegli kvalifikacije i osigurali direktan ostanak u ligi.