PK BAROK

Odlični rezultati članova PK Barok na „Zlatnom medvjedu“

Objavljeno: 29.06.2022. 10:43

Zadnja izmjena: 29.06.2022. 10:45

Prošlog vikenda, u Zagrebu je održan 36. međunarodni plivački miting „Zlatni medvjed“ na kojem je sudjelovalo oko 300 natjecatelja iz 43 kluba, iz Hrvatske, Austrije, Srbije, Mađarske, Italije, Litve, Slovenije, Ukrajine, Egipta i Velike Britanije.

Plivačice i plivači PK Barok bili su itekako uspješni, te su u izuzetno jakoj konkurenciji doplivali do 25 finala i osvojili 2 medalje.

Najuspješnija je bila juniorka Hana Ivanković koja je izborila četiri A finala i osvojila 2 medalje u izuzetno jakoj konkurenciji. Hana je osvojila 3.mjesto na 200m i 400m mješovito u apsolutnoj kategoriji.