PK BAROK

Osam finala za "Barokovce" na HEP Mitingu u Zagrebu

Objavljeno: 07.03.2022. 19:15

Zadnja izmjena: 07.03.2022. 19:21

Članovi PK Barok nastupili su na HEP Mitingu u organizaciji Hrvatskog plivačkog saveza. Nastupilo je više od 400 natjecatelja iz Austrije, Slovenije, Mađarske, Srbije i Hrvatske.

Plivači PK Barok izborili su osam finala, a najuspješnija je bila juniorka Hana Ivanković koja je izborila četiri A finala i osvojila pet medalja u izuzetno jakoj konkurenciji. Hana je bila najbrža na 400 mješovito u kategoriji juniorki i seniorki; na 200 mješovito osvojila je 2.mjesto u kategoriji juniorki i 3.mjesto u seniorkama, dok je na 200 leđno osvojila broncu u juniorkama.

• Finala su izborili: Filip Kukec na 200 mješovito, Maša Manojlović na 50 prsno; Ana Pitner na 100 leđno i Mihael Kolarek na 200 leđno.

Od ukupno 55 starteva, „Barokovci“ su isplivali 38 osobnih rekorda.

Barok je predstavljalo 15 plivača: Mihael Kolarek, Filip Kukec, David Vizjak, Ivan Turkalj, Dino Novoselec, Neven Lončarić, Lara Đuras, Maša Manojlović, Ivona Jurković, Leona Juriša, Hana Ivanković, Ana Pitner, Patricija Lončarić, Rina Rogina i Anamaria Cmrečak.