STOLNOTENISKI KLUB STARR VARAŽDIN

Osvajač stolnoteniskog Kupa je dubrovački Libertas, dok ekipa varaždiskog STK Starr nije nastupila na završnici

Objavljeno: 11.07.2020. 18:54

Stolnotenisači Libertas Marinkolora novi su osvajači Hrvatskog kupa, dok je ekipa varaždinskog STK Starr završila natecanje u polufinalu bez borbe.

Na Final Fouru u Samoboru Libertas je u polufinalu s 3:0 svladao osječki Vodovod, a potom u finalu s 3:0 i Zagreb.
Dubrovčanima je to treći trofej Kupa, prvi put su ga osvojili 2017., isto su ponovili i 2018, dok su lani u finalu svladani baš od Zagreba.
Susret za treće mjesto se nije igrao jer je momčad Starra otkazala nastup na Final Fouru zbog nemogućnosti dolaska nekih igrača te je Vodovod automatski nakon poraza u polufinalu osigurao broncu. Pehare i medalje sudionicima uručio je Mario Dokmanić, predsjednik GSTK Zagreb i predsjednik Stolnoteniskog saveza Zagreba.