odličan niz varaždinaca

PAO I LIDER PRVENSTVA Košarkaši Vindije u dva dana ostvarili dvije sjajne pobjede

Objavljeno: 20.11.2017. 12:58

Zadnja izmjena: 20.11.2017. 12:59

Nakon dvotjedne stanke ekipa Vindija u dva dana, odigrala dvije utakmice i ubilježila dvije pobjede. U subotu je odigran meč protiv Lepoglave - dosad neporaženog lidera prvenstva.

Lepoglavčani su u meč ušli i na krilima pobjede protiv Petrijanca s moćna 32 koša razlike. Varaždinci su otvorili meč s 13:3, a samo u prvih 20 minuta Bađun je ubacio 14 koševa a Kapustić 10.  Vodstvo iz prvog poluvremena koje je išlo i do +12 Varaždinci su umalo prosuli u drugom - kada su igrači Lepolgave čak i poveli. Meč je bio uzbudljiv do kraja - posljednjih 8 sekundi Lepoglava je smanjila na -2, ali su na kraju igrači Vindije jednim slobodnim bacanjem postigli konačnih 66:63. Sutradan je pregažena Vinica s 100:33 - u meču su svi igrači dobili priliku igrati i svaki je uspio zabiti bar po jedan koš.