sjajni rezultati

Plivači PK Barok osvojili 9 medalja na 12. mitingu 'Sisak mali'

Objavljeno: 05.12.2016. 09:15

Čak 37 plivača PK Barok nastupilo je na 12. mitingu 'Sisak mali' koji  je okupio ukupno 440 natjecatelja iz 16 klubova. Tom prilikom, plivači su postigli izvrsne rezultate i pritom ostvarili više od 90 osobnih rekorda.

Varaždinski plivači su osvojili 9 medalja, te je tako Sara Marković osvojila zlato na 50m delfin, ali i 4. mjesto na 100m mješovito u konkurenciji početnika, Erik Hunjek je osvojio 5 brončanih medalja - na 100m delfin, 100m leđno, 100m prsno, 100m mješovito, 100m slobodno u kategoriji M1-2005. godište, Bruno Obrstar je u istoj kategoriji bio zaveslaj do medalje na 100m leđno, kao i Niko Balenta u disciplini 100m leptir.

Nika Dobovičnik je osvojila srebro na 100m mješovito i 100m slobodno, te broncu na 100m prsno, dok je Luka Štumberger postigao tri četvrta mjesta na 100m prsno, 100m mješovito, te 100m slobodno.