osobni rekordi

Plivači PK Barok s 'Memorijala Anto Dragić' vratili se s 24 medalje!

Objavljeno: 28.11.2016. 18:03

Proteklog vikenda plivači varaždinskog PK Barok, mlađi juniori, kadeti i mlađi kadeti sudjelovali su na ‘1. Memorijalu Anto Dragić’ održanom u Čakovcu. U brojnoj konkurenciji od 230 natjecatelja iz 12 klubova, plivači PK Barok  su ostvarili niz osobnih rekorda i odličnih plasmana te su tako osvojene 24 medalje (8 zlatnih, 7 srebrnih, 9 brončanih).

Posebno treba istaknuti Niku Dobovičnik koja je osvojila nagradu za dva najvrijednija isplivana rezultata, te Erika Hunjeka i Martinu Štefinec koji su isplivali nove rekorde mitinga.

U A kategoriji  Martina Štefinec je osvojila 1. mjesta na 50m, 100m (rekord mitinga) i 200m prsno, Stipan Bugan 3. mjesto na 100m delfin, Hrvoje Smontara 3. mjesto na 100m slobodno.

U kategoriji B Matej Čok je osvojio 2. mjesto na 50m leđno, 3. mjesto na 50m i 100m slobodno, te na 50m delfin, dok je Petra Gašparac osvojila 2. mjesto na 50m prsno.

U kategoriji C Nika Dobovičnik je osvojila 1. mjesto i rekord mitinga na 100m slobodno, 2.mjesto na 50m delfin, Leona Juriša 1. mjesto na 100m leđno , Mila Mitrović  3. mjesto na 50m prsno, Erik Hunjek 1. mjesta na 50m, 100m slobodno (uz rekord mitinga) i 100m leđno, te 3. mjesto na 100m prsno, Niko Balenta 2. mjesto na 50m delfin i 3. mjesto na 50m slobodno, Bruno Obrstar 2. mjesto na 100m leđno i 3. mjesto na 50m leđno, a Luka Štumberger 2. mjesto na 50m i 100m prsno.