ŽRK KOKA

Pobjeda Varaždinki u Sinju s više od 40 postignutih golova

Objavljeno: 20.02.2021. 18:52

Zadnja izmjena: 20.02.2021. 18:54

U 15. kolu 1. Hrvatske rukometne lige za žene rukometašice ŽRK Koka ostvarile su pobjedu u Sinju protiv istoimene ekipe rezultatom 26:41 (13:21).

Ovom pobjedom Varaždinke se vraćaju u gornji dio prvenstvene ljestvice i nastavljaju s borbom za što boljim plasmanom.

Varaždinke s uoštro krenule na samom početku susreta, već u 5. minuti vode 4:1. Razlika se pomalo povećava i već u 13. minuti je 10:5, a na kraju poluvremena je 21:13.

U drugom dijelu rukometašice Koke održavaju i povećavaju razliku, pa u 46. minuti vode 30:20. Najefikasnija u redovima Koke bila je Jalušić s 11 postignutih golova, zatim Mrazović s 9, Furjan sa 6, Rogina sa 4, Domjan s 3, Car, Ljubić, Vrabelj s po 2 te Balajić i Starhija s po jednim golom.