TREĆA NL SJEVER

Pobjeda Varteksa i poraz Podravine u Ludbregu

Objavljeno: 12.11.2022. 18:03

Zadnja izmjena: 12.11.2022. 18:10

U 13. kolu Treće NL Sjever Varteks je osvojio nove bodove, koji ga vode prema vrhu prvenstvene ljestvice. Ludbreška Podravina je pak pretpjela poraz na svom terenu i ostala u zoni ispadanja.

Varteks je ugostio Koprivnicu i pobijedio 3:1, prvi gol za Varaždince postigao je Šoštarić u 11. minuti, vodstvo je povisio Mikičić u 21. minuti, a početkom drugog dijela Kovačec postavlja visoku prednost od tri gola. Gosti smanjuju rezultat u 67. minuti golom petike. Ludbrežani nisu uspjeli obradovati svoje navijače, osvajanjem novih prvenstvenih bodova. Gosti iz Svetog Martina na Muri postigli su jedan gol koji im je dobio pobjedu. Jurnić je u 50. minuti postigao gol za Polet i tako im osigurao "puni plijen".