TREĆA NL SJEVER

Podravina ubilježila novi poraz i već najavila borbu za ostanak

Objavljeno: 01.10.2022. 22:52

Zadnja izmjena: 01.10.2022. 22:56

U Trećoj NL Sjever odigrano je 7. kolo, u kojem su Varteks i Podravina zabilježili poraze.

Varteks je na SC Sloboda dočekao momčad Poleta iz Svetog Martina na Muri u derbiju kola i izgubio 0:3. Gosti su riješili susret na samom početku susreta golovima Šarića u 3. minuti te Mihalinca u 6. i 11. minuti. Do kraja susreta Vrteks se nije uspio vratiti, tako da bodovi odlaze u Sveti Martin na Muri.

Ludbrežani su u Orahovici, kod momčadi Papuka Osječko 1664 ubilježili novi poraz rezultatom 2:1. Poveli su domaćini već u 1. minuti golom Mimića, da bi pred kraj prvog dijela, u 40. minuti povećali vodstvo na 2.0 golom Vratkovića. Podravina je smanjila rezultat na konačnih 2:1 u 51. minuti golom Golubara. Podravina tako ostaje prikovana za dno prvenstvene ljestvice sa smo jednim osvojenim bodom u sedam dosadašnjih kola.