Foto - Podravini bod u maloj golijadi, a Varteks minimalno poražen

Objavljeno: 05.03.2022. 18:25

Zadnja izmjena: 05.03.2022. 18:32

U 16. kolu 3. HNL Sjever naši predstavnici ponovo nisu ostvarili puni plijen. Varteks je na svom terenu poražen od momčado Rudara, a Podravina je na svom terenu remizirala sa susjedskom ekipom iz Koprivnice.

Rudar je u Varaždinu na SC Sloboda poveo već u 7. minuti golom Cimermana i to je na poslijetku bio i konačan rezultat susreta.

U Ludbregu je Podravina u pravoj maloj golijadi 3:3, izborila tek jedan bod. Povela je Podravina u 1. minuti autogolom Matoničkina, Sačer je povečao vodstvo u 17. minuti, da bi gosti iz Koprivnice smanjili u 38. minuti na 2:1, a Sačer drugim golom u 14. minuti povećava prednost Ludbrežana na 3:1. Kada su navijači Podravine već očekivali pobjedu u 61. i 65. minuti gosti stižu do izjednačenja.

Za vrijeme utakmice Varteksa i Rudara svoju 32. godišnjicu obilježila je i Navijačka udruga White Stones.