TREĆA NL SJEVER

Podravini druga pobjeda zaredom, a Varteksu remi u Murskom Središću

Objavljeno: 05.11.2022. 17:00

Zadnja izmjena: 05.11.2022. 17:01

Varaždinski predstavnici Treće NL Sjever uspješno su odigrali 12. kolo. Podravina je veza drugu pobjedu zaredom, a Varteks je osvojio bod na teškom gostovanju u Murskom Središću.

Podravina je u Virju pobijedila Podravac rezultatom 1:2. Ludrežani su poveli već u 2. minuti preko Golubara, da bi povećali vodstvo u 31. minuti pogotkom Tropšeka. Domaćini su u drugom dijelu samo ublažili poraz golom Jozića u 75. minuti.

Varteks je na gostovanju u Murskom Središću kod Rudara odigrao 1:1. Varaždinci su poveli autogolom domaćeg igrača u 36. minuti, a konačnih 1:1 postigao je Vinko.

Podravina je tako preskočila Podravac na prvenstvenoj ljestvici i sada je na 8. mjestu, dok je Varteks s ovim bodom na 3. mjestu.

Rezultati: Treća NL Sjever, 12. kolo

• Križevci: NK Radnik Križevci - NK Polet (SMnM) 2:0
  • Virje: NK Podravac - NK Podravina 1:2
  • Domašinec: NK Dinamo Domašinec - ŽNK Virovitica 2:1
  • Koprivnica: NK Koprivnica - NK Papuk Osječko 1664 (O) (6.11. u 14,00 sati)
  • Mursko Središće: NK Rudar (MS) - NK Varteks 1:1