Županijske lige

Polet (C) s igračem manje do slavlja u Selniku, Zelengaj šokirao Rudar, a Lepoglava zabila 12 komada u Jurketincu

Objavljeno: 14.05.2016. 20:03

Zadnja izmjena: 14.05.2016. 20:06

Osim trećeligaškog susreta, danas su odigrane utakmice i u ostalim ligama u kojima se natječu nogometaši iz Varaždinske županije.

Zanimljiva utakmica odigrana je u Selniku gdje je domaća Plitvica poražena od drugoplasirane momčad 1.ŽNL, Poleta iz Cestice 2:1. Cestičani je u vodstvo doveo Tomislav Kunštek u 4. minuti, a isti igrač zabio je devet minuta kasnije. Domaći nogometaši smanjili su rezultat u 22. minuti preko Dalibora Horvata i taj rezultat ostao je do samog kraja iako su Cestičani od 25. minute igrali s igračem manje. Isključen je Denis Borak koji je u izglednoj situaciji za postizanje pogotka srušio domaćeg napadača.

U Međužupanijskoj ligi na teren su izašla dva županijska predstavnika. Zelengaj je napravio veliko iznenađenje svladavši Rudar u Murskom Središću s minimalnih 1:0, dok su Novomarofčani poraženi od Centrometala u Macincu 4:1.

U sklopu 14. kola 2.ŽNL Istok susreli su se varaždinska i toplička Mladost u Biškupcu, a slavili su domaći nogometaši 2:0.

U zapadnoj diviziji odigran je Lepoglava je kod Omladinaca zabila čak 12 komada.