ŽRK KOKA

Poraz u prvom susretu nastavka prvenstva 1. HRL za žene

Objavljeno: 23.01.2022. 07:00

Zadnja izmjena: 23.01.2022. 12:10

Odigrano 12. kolo 1. HRL za žene. ŽRK Koka poražen je na gostovanju u Čakovcu od ekipe ŽRK Zrinski rezultatom 28:24 (15:13).

Susjedski susret Zrinskog i Koke bio je kao i obično vrlo zanimljiv i pun preokreta. Varaždinke su imale prednost sve do četiri minute prije isteka prvog poluvremena. Rukometašice Zrinskog su u posljednjih šest minuta napravile seriju od 7:2, i na kraju odnijele plus dva na predah 15:13.

Tu prednost čakovečke rukometašice više nisu ispuštale. Koka je sve do ulaska u posljednjih deset minuta stalno imala priključak, ali do izjednačenja ili preokreta nije došlo.

Kod Koke u strijelce su se upisale: Jalušić 7, Car 5, Perić 4, Kuzminski 3, Zeba 2, Strahija 2, Židek 1. Doris Hren sakupila je 6 obrana, a Sara Šopar 4.