Prva B liga odbojkašica: Poraz Varaždin Volleya u Požegi

Objavljeno: 23.03.2015. 08:04

Seniorke OK Varaždin Volleya izgubile su u 15. kolu Prve B lige odbojkašica na gostovanju u Požegi, domaća Vallis Aurea slavila je 3:1, po setovima 25:19, 18:25, 25:18, 25:19.

Varaždinke su, nakon domaće 3:2 pobjede nad slavonskobrodskom Kolonijom, u Požegi tražile novi slavonski „plijen“. Nije se međutim dogodilo, Požežanke su uzvratile Varaždinkama za jesenski poraz u Areni, čak je i rezultat bio identičnih 3:1. Činilo se doduše nakon drugog seta, u kojem su varaždinske odbojkašice izjednačile na 1:1, da bodovi u gostima nisu daleko, no domaćin je ipak uhvatio kontrolu rezultata i s dva sigurno osvojena seta zaključio meč.

Ovim porazom Varaždinke su ostale na šestome mjestu Prve B lige, a u idućem kolu u goste im dolazi četvrtoplasirani Osijek.