SLOVENSKI POKAL

Roko Bengeri drugi u disciplini kanu jednosjed, a treću u disciplini kajak jednosjed na rijeci Soči

Objavljeno: 18.07.2018. 10:20

Zadnja izmjena: 18.07.2018. 10:28

Natjecatelji Kajak kanu kluba Varteks Roko Bengeri, Nikola Novosel i Klara Dvorski nastupili su na  utrci  Slovenskog pokala u slalomu za mlađe dobne kategorije koja je održana na rijeci Soči u Kobaridu u Sloveniji. U konkurenciji više od 100 natjecatelja iz Slovenije, Italije i Hrvatske mladi Varaždinci ostvarili su odlične rezultate.

U kategoriji starijih kadeta Roko Bengeri je u disciplini kanu jednosjed (C-1) osvojio drugo mjesto, a u disciplini kajak jednosjed (K-1) bio je treći.

Kod starijih kadetkinja Klara Dvorski je u disciplini kajak jednosjed (K-1) zauzela 8. mjesto, a isto mjesto je zauzeo Nikola Novosel u disciplini  K-1 juniori.

Sljedeći vikend Katja Bengeri nastupit će za hrvatsku reprezentaciju na Svjetskom juniorskom prvenstvu u slalomu, koje se održava u mjestu Ivrea u Italiji.