GRK VARAŽDIN 1930

Rukometaši Dubrave bolji od Varaždina 1930 i u Kupu

Objavljeno: 17.03.2021. 19:53

Zadnja izmjena: 17.03.2021. 20:03

Nakon poraza u prvenstvu rukometaši Varaždina 1930 izgubili su od ekipe Dubrave i u osmini finala Kupa, na svom parketu 26:30.

Susret se igrao u Varaždinu u Gradskoj sportskoj dvorani Varaždin. Gostujući rukometaši poveli su na samom početku susreta ali Varaždinci izjednačuju na 12:12 u 23. minuti. na odmor se odlazi s prednosti Varaždina 1930 16:14.

U nastavku susreta vode do 36. minute kada ih gosti iz Zagreba stižu kod rezultata 18:18. Zadnje izjednačenje je u 41. minuti kada je 20:20. Gosti tada odlaze na 20:25, u 50. minuti i do kraja susreta održavaju tu prednost i odlaze u sljedeći krug Kup natjecanja.

Najefikasniji kod Varaždinaca bio je Grubišić sa 7 golova, slijede Vidaček sa 6, Tači sa 4, Mihaljević s 3, te Budinski i Šagij s po 2 i Šestak i Mlakar s po jednim golom.